Ugrás a tartalomra

Karrier

…mert itt megbecsülnek!

Miért az M+E?

És bár gépekkel foglalkozunk, de az egyik legnagyobb potenciál a munkatársakban rejlik.

„A munkatársak – hivatalosan: az emberi erőforrás – szerepe ma is felbecsülhetetlen, megkülönböztető versenyelőnyt jelent… Lehet fejlett technológiád, a legújabb trendeknek megfelelő gépparkod, az, hogy a vevő milyen benyomással van a cégről, nagy mértékben a kollégáktól: a hozzáállásuktól és a kommunikációjuktól függ, Ők az M+E „arcai”! Ezért cégünk kiemelt figyelmet fordít a Munkatársakra, a felkészítésüktől a megbecsülésükig!”

Épp ezért:

  • folyamatos képzési, tanulási lehetőséget biztosítunk
  • nemzetközi szakemberekkel való közös munka lehetőséget kínálunk
  • versenyképes fizetés és cafeteria rendszert dolgoztunk Munkatársaink megelégedettségére

Nyitott pozíciók

Mechanikus CNC szerszámgép szerviz munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC szerszámgépek telepítése és szervizelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség,
  • CNC szerszámgépek szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • jó terhelhetőség,
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • vállalati autó és telefon,
  • azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklós

Elektromos CNC szerszámgép szerviz munkatárs

Gyártástechnológus/akalmazástechnikai mérnök munkatárs

Főbb feladatok, munkák (Az M+E Szerszámgép Kereskedelmi Kft. által forgalmazott gépekre):

  • CNC gépkezelési oktatások megtartása,
  • CNC programozási feladatok elvégzése,
  • kulcsrakész projektek előkészítése és kivitelezése,
  • ciklusidő számítások, technológiák készítése,
  • műszaki támogatás nyújtása a felhasználók és az értékesítők részére,
  • beüzemelések és szervizes kollégák támogatása,
  • kapcsolattartás a külföldi partnerekkel.

  • Műszaki beállítottság (szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség),
  • CNC szerszámgépek alapvető ismerete (maró, eszterga, köszörű, szikraforgácsoló),
  • fémforgácsolásban és cnc (ISO) programozásban szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
  • szikraforgácsoló gyakorlat előny jelent,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány, többéves gépjárművezetői tapasztalattal,
  • nagyfokú utazási hajlandóság, rugalmasság, terhelhetőség, motiváltság
  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (CAD/CAM ismeret előny),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • ügyfél- és minőségorientált gondolkodásmód.

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (fizetés, bónusz, autó, laptop, telefon),
  • albérleti hozzájárulás,
  • stabil munkáltatói háttér (20 éve a piacon),
  • szakmai képzések (gyártói és belső képzések),
  • innovatív termékek, megoldások és technológiák megismerése,
  • dinamikus szakmai fejlődés.

  • Szigetszentmiklós / országos
  • Cégünk telephelye Szigetszentmiklóson található, de a munkavégzés az ország egész területén történik.

  • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzokat a czobor.peter@eszterga.hu e-mail címre várjuk. (Czobor Péter / Műszaki vezető)