Ugrás a tartalomra

Karrier

…mert itt megbecsülnek!

Miért az M+E?

És bár gépekkel foglalkozunk, de az egyik legnagyobb potenciál a munkatársakban rejlik.

„A munkatársak – hivatalosan: az emberi erőforrás – szerepe ma is felbecsülhetetlen, megkülönböztető versenyelőnyt jelent… Lehet fejlett technológiád, a legújabb trendeknek megfelelő gépparkod, az, hogy a vevő milyen benyomással van a cégről, nagy mértékben a kollégáktól: a hozzáállásuktól és a kommunikációjuktól függ, Ők az M+E „arcai”! Ezért cégünk kiemelt figyelmet fordít a Munkatársakra, a felkészítésüktől a megbecsülésükig!”

Épp ezért:

  • folyamatos képzési, tanulási lehetőséget biztosítunk
  • nemzetközi szakemberekkel való közös munka lehetőséget kínálunk
  • versenyképes fizetés és cafeteria rendszert dolgoztunk Munkatársaink megelégedettségére
karrier

Nyitott pozícióink

CNC szerszámgép szervizes (mechanikus és elektromos)

Cégünk, az M+E Szerszámgép Kereskedelmi Kft. 1997-től foglalkozik szerszámgépek kereskedelmével. A hosszú távú terveinknek megfelelően mechanikus és elektromos CNC szerszámgép szervizes munkatársakat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC szerszámgépek telepítése és szervizelése,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Erős műszaki érdeklődés, ez irányú elhivatottság,
  • mechanikus kolléga esetében min. középfokú műszaki végzettség,
  • elektromos kolléga esetében min. középfokú elektromos végzettség, továbbá PLC és vezérléstechnikai ismeretek,
  • angol nyelvtudás,
  • csapatmunkára való hajlandóság,
  • jó terhelhetőség,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • „B” kategóriás járművezetői engedély.

Előny:

  • CNC szerszámgépek szervizelésében szerzett tapasztalat,
  • technikusi vagy mérnöki végzettség,
  • környékbeli lakóhely.

Amit kínálunk:

  • versenyképes, bejelentett jövedelem,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • céges autó, laptop, mobiltelefon,
  • azonnali munkakezdés.

Munkavégzés helye:

  • Szigetszentmiklósi telephellyel, országosan.
  • Jelentkezésüket bérigény megjelöléssel, angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az allas@eszterga.hu e-mail címre várjuk.